در اینستاگرام ما را دنبال کنید:

خلوص سنج اکسیژن التراسونیک

خانه خلوص سنج اکسیژن التراسونیک مدل OXAN1

 

دستگاه خلوص سنج اکسیژن التراسونیک

دستگاه خلوص سنج اکسیژن التراسونیک یا آنالایزر اکسیژن یک دستگاه دقیق جهت سنجش میزان خلوص اکسیژن کپسول و یا اکسیژن سازهای بیمارستانی است. این دغدغه همواره بین کادر درمان وجود داشته که میزان خلوص اکسیژنی که بیمار می رسد دارای خلوص کافی (بالای 95 درصد) می باشد یا خیر. یکی از روش هایی که تا کنون استفاده می شد، دستگاه های خلوص سنج شیمیایی بود که با واکنش دادن با سنسور شیمیایی تولید یک جریان می کرد و میزان خلوص اکسیژن را تعیین می نمود.

اما این روش دارای دشواری هایی هست. از جمله اینکه این نوع سنسورها گران بوده و بعد از 6 ماه تا یک سال نیاز به تعویض دارند. همچنین کالیبر نمودن آنها هم همواره دغدغه کاربران بوده چرا که باید برای این دستگاه ها مرتب کالیبر 21 درصد و 100 درصد را انجام داد. طبیعتاً دستیابی به منبع واقعی خلوص 100 درصد دشوار و گران و هزینه بر هست و خلوصی هم که عموماً از کپسول ها انتظار می رود بر خلاف تصور در بیشتر مواقع کمتر از 95 درصد می باشد.

خلوص سنج اکسیژن التراسونیک
خلوص سنج اکسیژن التراسونیک

دستگاه خلوص سنج اکسیژن التراسونیک تمامی این دغدغه ها را با تکنولوژی جدیدی که به همراه دارد رفع نموده است. شما با در اختیار داشتن این دستگاه بی نیاز از هر گونه کالیبراسیون مجددی هستید، دستگاه در محل کارخانه و با رفرنس های دقیق 21 و 100 درصد یک بار برای همیشه کالیبر شده و کاربر هرچ دغدغه ای بابت این موضوع نخواهد داشت. همچنین قابلیت دیگری نیز این دستگاه به شما میدهد، “اندازه گیری دقیق فلوی اکسیژن” که یکی از فاکتورهای مهم در اکسیژن تراپی هست. این دستگاه فلوی اکسیژن را از صفر تا 20 لیتر در دقیقه نمایش می دهد.

دائمی بودن سنسورهای خلوص سنج  التراسونیک:

دستگاه خلوص سنج  التراسونیک OXAN1 دارای سنسور دائمی التراسونیک می باشد و بر خلاف سنسورهای شیمیایی هیچ چیز مصرفی ندارد.

یکی از مشکلات سنسورهای شیمیایی، مصرفی بودن این سنسورهاست و بعد از 6 ماه تا یک سال از کارایی صحیح خارج می شوند و با صرف هزینه بالایی نیاز به تعویض دارند.

این سنسورها، الکتروشیمیایی هستند و پس از واکنش با اکسیژن در معرض، تولید یک جریان الکتریکی می کنند که با اندازه گیری شدت این جریان می توان خلوص اکسیژن در گاز را محاسبه کرد.

دقت اندازه گیری سنسورهای الکتروشیمیایی و التراسونیک تقریبا یکسان است. در سنسور شیمیایی پاسخ زمانی بالاست و باید حدود ۱۰ تا ۱۵ ثانیه منتظر شد و بعد عدد را خواند. در سنسور التراسونیک این زمان بسیار کمتر بوده و پاسخ زمانی حدود ۲ تا ۳ ثانیه است.

سنسور-اکسیژن-envitec
کالیبراسیون دائمی خلوص سنج اکسیژن

بی نیاز از کالیبراسیون (کالیبراسیون دائمی):

یکی دیگر از مشکلات اساسی این سنسورها، کالیبراسیون مکرر آنهاست. سنسورهای شیمیایی باید در فواصل زمانی مختلف با خلوص های 21 محیط و 100 درصد کالیبر شوند و از آنجا که دست یافتن به یک منبع 100 درصد در کپسول های اکسیژن و اکسیژن ساز ها، دشوار و گران قیمت هست، در عمل کالیبراسیون 100 درصد در عددهای پایین تر حاصل می شود که خود باعث بروز خطا در تشخیص خلوص واقعی دستگاه ها می شود.

دستگاه خلوص سنج التراسونیک شرکت بهبود گستر لیام ایرانیان بی نیاز از کالیبراسیون بوده و به صورت دائمی و یک بار برای همیشه در محل کارخانه کالیبر می شوند.

فلوی اکسیژن در دستگاه خلوص سنج التراسونیک

اندازه گیری فلوی اکسیژن (یک امکان منحصر به فرد):

یکی از مهمترین مزیت استفاده از خلوص سنج التراسونیک، امکان اندازه گیری میزان فلوی اکسیژن است. کاربر توسط این دستگاه می تواند میزان جریان اکسیژن مورد سنجش با صورت دقیق اندازه گیری کرده و بر حسب لیتر بر دقیقه نمایش دهد. اهمیت این موضوع زمان در زمان تجویز دقیق فلوی اکسیژن، حس می شود و بعضاً  بیمار بر مبنای این سنجش اقدام به تهیه اکسیژن ساز 5 یا 10 لیتری در منزل می نماید و اگر فلوی مانومترهای بیمارستانی کالیبر نباشند باعث تشخیص اشتباه فلوی مورد نیاز بیمار می شود.

دستگاه خلوص سنگ اکسیژ« التراسونیک پزشکی

امکان انتقال اطلاعات از طریق سیستم WiFi داخلی:

در دستگاه خلوص سنج اکسیژن التراسونیک OXAN1 امکانی در نظر گرفته شده است تا کاربر بتواند از راه دور و از طریق شبکه و اینترنت، اطلاعات آنلاین دستگاه و همچنین اطلاعات مربوط به زمان های قبل را نیز در اختیار داشته باشد.

با این قابلیت کاربر می تواند به صورت دقیق و در قالب نمایش منحنی های خلوص و فلوی اکسیژن اطلاعات را مشاهده و از زمان بروز اتفاقات مختلف در هنگام افت خلوص اکسیژن التراسونیک مطلع شود.

عنوان

توضیحات تکلمیلی درباره دستگاه خلوص سنج اکسیژن

این دستگاه همچنین برای آزمایشگاه های تحقیقاتی و آموزشی که با گاز های مختلف کار می کنند نیز مناسب است. با استفاده از این دستگاه، می توانند خلوص و دبی گاز های خود را با دقت بالا اندازه گیری کنند و نتایج بهتری را به دست آورند.

بهترین مرکز فروش خلوص سنج اکسیژن در ایران

شرکت بهبود گستر لیام ایرانیان یکی از شرکت های برتر در زمینه تولید و عرضه دستگاه های خلوص سنج و دبی سنج اکسیژن است. این شرکت اولین تولید کننده بومی دستگاه خلوص سنج اکسیژن در ایران می باشد، محصولات با کیفیت و معتبر ایرانی و خارجی را با قیمت مناسب به مشتریان خود ارائه می دهد. اگر شما به دنبال خرید خلوص سنج اکسیژن برای کاربردهای بیمارستانی، پرتابل یا دیگر مصارف هستید، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید. همچنین خدمات تعمیر و نگهداری تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی را نیز انجام توسط شرکت بهبود گستر لیام ایرانیان انجام خواهد شد تا خیالی آسوده از خریدتان داشته باشید.